Jævndøgnsvej 2 og 5 andre boliger er kommet til salg denne uge i Hjørring - se boligerne her.

dato

6 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Hjørring. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Hjørring er to af de nyeste boliger, der er kommet til salg, fritidshuset på Jævndøgnsvej 2 Skal Klit og villaen på Teglvej 25.

Fritidshuset på Jævndøgnsvej 2 har et areal på 114 m² og ligger på en rummelig grund på 2507 m². Med 3 værelser tilbyder det en indbydende mulighed til en pris på 3.045.000 DKK.

På Teglvej 25 finder vi en villa med et større areal på 171 m², der er spredt ud over 5 værelser. Villaen er placeret på en grund, der måler 1100 m² og udbydes til en pris på 2.695.000 DKK.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler